Parduodamos pluoštinių kanapių  sėklos:

  • GLIANA

Kontaktai pasiteiravimui:

Narystė

INFO apie 2014 metų spalio 14 dienos valdybos posėdį

Į Valdybos posėdį susirinko 9 valdybos nariai. Posėdžio metu buvo aptarta naujų narių priėmimo tvarka, metinio nario mokesčio suma, asociacijos nario privelegijos (plačiau apie tai...). Aptarta sertifikuotų sėklų pardavimo asociacijos nariams ir ne asociacijos nariams kaina (daugiau informacijos...). Tolimesnės veiklos strategijos. Sekančio Valdybos posėdžio data : 2014 metų lapkričio 4 dieną 14 val.

Asociacijos narių susirinkimas

2014 metų rugsėjo 28 dieną Kaune įvyko BPKAPA neeilinis susirinkimas, kurio metu buvo priimti nauji nariai, patvirtinti nauji asociacijos įstatai, išrinktas vadovas ir   valdyba. Asociacijai ir valdybai vadovaus Edgaras Babanov.

Dėl tapimo asociacijos nariu

Asociacijos nariais gali tapti Lietuvos Respublikoje registruoti ūkiniai vienetai, turintys juridinio asmens statusą ir fiziniai asmenys kuriems yra sukakę 18 metų, kurių veikla yra susijusi su sėjamųjų kanapių (cannabis sativa) ir kitų pluoštinių kultūrų auginimu, dauginimu, pardavimu, perdirbimu, realizavimu ar kitokia veiklos forma. Naujų narių priėmimo klausimą sprendžia Valdyba.

KVIEČIAME VISUS NORINČIUS TAPTI ASOCIACIJOS NARIAIS

2014m.kovo 13d. Įvyko pirmasis Baltijos pluoštinių kultūrų augintojų ir perdirbėjų asociacijos susirinkimas po Lietuvos Respublikos Pluoštinių kanapių įstatymo priėmimo. Visi norintys aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje, dalyvauti asociacijos organizuojamuose seminaruose ir mokymuose apie Pluoštinių kanapių auginimą ir derliaus nuėmimą (Dirvos ruošimą, sėją, kombainų paruošimą sėklų kūlimui, sėklų valymą ir džiovinimą, kanapių stiebų derliaus nuėmimą derliaus saugojimą) buvo pakviesti pareikšti norą tapti asociacijos nariais.

Subscribe to Narystė

Partneriai